آنچه قبل و بعد از تمرین می خورید - معروف به وعده های غذایی قبل و بعد از تمرین - یک موضوع رژیم غذایی است که مملو از سردرگمی ، استدلال و اطلاعات غلط است.
و سپس سوالات وجود دارد. پروردگار خوب . سوالات. در اینجا مثالی از نوع مواردی است که روزانه از من سوال می شود:

قبل از تمرین چه چیزی بخورم؟
بعد از تمرین چه چیزی بخورم؟
بهترین لرزش یا میان وعده قبل از تمرین چیست؟
دقیقاً چه مقدار گرم پروتئین ، کربوهیدرات و یا چربی باید این وعده های غذایی داشته باشد؟
آیا منبع پروتئین یا کربوهیدرات من باید هضم سریع باشد؟
آیا باید یک وعده غذایی جامد بخورم یا یک وعده غذایی مایع (مثل لرزش) به دلیل هضم سریعتر غذا؟
آیا ایزوله آب پنیر بهترین است؟ یا کنسانتره آب پنیر بهترین است؟ آب پنیر هیدرولیز شده چطور؟
چه مدت قبل از تمرین باید وعده غذایی قبل از تمرین داشته باشم؟
چه مدت بعد باید وعده غذایی بعد از تمرین خود را بخورم؟

واضح است که این موضوعی است که مردم به کمک آن نیاز دارند. و امروز ، من بزرگترین کمک را به شما ارائه خواهم داد.

پاسخ قطعی به همه این سوالات

من در 12 ماه گذشته تمام تحقیقات موجود در زمینه تغذیه قبل و بعد از تمرین را با دقت مرور کردم.

من هر مطالعه ، کتاب و مقاله مربوطه را در این زمینه خوانده ام. من تقریباً 100 توصیه از متخصصان مختلف در زمینه رژیم غذایی و تغذیه را بررسی کرده ام و مستقیماً با ده ها مربی ، مربی ، متخصص تغذیه و دانشمند غذا صحبت کرده ام. من حتی بسیاری از این پروتکل های مختلف را آزمایش کرده ام و از نزدیک بر پیشرفت خود نظارت کرده ام تا ببینم چه اتفاقی می افتد.

و اکنون ، پس از یک سال تحقیق ، آزمایش و غوطه وری در کار خود ، تصمیم گرفتم سرانجام کامل ترین ، جامع ترین و قطعی ترین راهنما را در مورد این موضوع که تاکنون دیده اید ، تهیه کنم.

قبل از تمرین چه چیزی بخورید
در طی 1-2 ساعت قبل از تمرین ، یک وعده غذایی حاوی مقدار خوبی پروتئین و کربوهیدرات از هر منبعی که ترجیح می دهید ، مصرف کنید.

چه چیزی بعد از تمرین بخورید
در طی 1-2 ساعت پس از تمرین ، یک وعده غذایی حاوی مقدار خوبی پروتئین و کربوهیدرات از هر منبعی که ترجیح می دهید مصرف کنید.

چه چیزی قبل و بعد از تمرین بخورید

10 عدد از بهترین غذاهای چربی سوز

چه مقدار پروتئین در روز لازم دارم؟

، ,تمرین ,غذایی ,وعده ,یک ,چیزی ,از تمرین ,وعده غذایی ,بعد از ,قبل از ,چه چیزی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه طراحی داخلی خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران آموزش بازاریابی و راه اندازی کسب وکار اینترنتی آموزش سئو دیجیتال مارکتینگ جوانه کتاب یاس مهربان بوک ترنس saz saba تلاجن محصولات نانو کناف بروز